sobota, 2 sierpnia 2014

PODSUMOWANIE LIPCA 2014

Posucha na blogu, jakby słońce wysuszyło także mojego laptopa..
To raczej wina mojej rodziny – bynajmniej bardzo kocham moje mordy – która twierdzi, że wakacje są czasem odpoczynku. Jakby ten blog i pisanie w ogóle było pracą, a nie przyjemnością. No, ale od książek to oni mnie nie odciągną. Co więcej! Mam teraz więcej czasu na wszystkich wyjazdach przeszukuję po kolei wszystkie księgarnie (tylko w EMPIKu i Matrasie oferta jest kusząca, bo na wyprzedażach wampiry na półkach zalegają).
Jednak rok szkolny jest bardziej pracowity. Teraz to tylko niekończące się gościny, wizyty tu i tam i jeszcze cuś, o czym powiem tylko tyle, że kradnie mi czas poświęcony na pisanie tego bloga. Mimo tego udało mi się opublikować jeden odcinek warsztatów i jestem z tego dumna – chociaż jeden. Drugi się pisze.
Żałuję, że nie udało się opublikować więcej recenzji i postu o Powstaniu Warszawskim, ale cóż się mówi. Mam nadzieję, że w sierpniu – miesiącu moich urodzin – będzie lepiej. Trzymajcie za mnie kciuki, proszę Was. Na sto procent, to już Wam obiecuję, pojawi się recenzja drugiej części Pieśni Lodu i Ognia, którą część jeszcze czytam, ponieważ wydaje mi się nudna i czytam, by obejrzeć drugi sezon serialu. W sumie nie wiem, dlaczego to robię, ale pomijając.
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, wejścia, obserwowania i tak dalej. Wiedźcie, że spełniliście jedno z moich marzeń!

Tym razem statystyki przypominają
falujące morze.. zresztą wszystko
kojarzy mi się z morzem! 
Wiem, że jest nijako i mój ton jest wymęczony, ale nie mam co napisać. No. Filmy oglądam. Książki czytam. A przede wszytkim żyję. Więc zamiast narzekać, że Kylie o blogu zapomniała, cieszcie się, że żyję (jak ktoś czytał Pollyannę ten zna tę grę w zadowolenie). Jeśli Kylie żyje, to jeszcze się tu coś pojawi. 

POZDRAWIAM WAS CHŁODNO I SERDECZNIE! 

7 komentarzy :

 1. Żyj i odpoczywaj. Od tego są wakacje. Ale jak już wypoczniesz, to skrobnij coś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam w sierpniu urodziny! Trzeba sobie książkowy prezent sprawić ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypoczywaj, czytaj i uśmiechaj się!

  OdpowiedzUsuń
 4. E tam! Ja nie widzę u ciebie posuchy :) Dobrze jest :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest tak źle. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpoczywać i spędzać czas z rodziną też trzeba:) nie samymi książkami człowiek żyje:) Ja niestety idę odwrotną kolejnością - obejrzałam już 3 sezony Gry o Tron, a książkę przeczytałam dopiero jedna ;o udanego sierpnia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Choć raz chłodne pozdrowienia to dobre pozdrowienia. :D

  OdpowiedzUsuń

.... Pozostaw po sobie ślad na jednej z Zakurzonych Stronic.Każdy, nawet najmniejszy sprawi, że się uśmiechnę...

***

PS Komentowanie anonimowe jest możliwe tylko w weekendy. Spam, propozycje obserwacji, reklamowanie swojego bloga w inny sposób niż podanie odnośnika pod komentarzem ląduje w koszu. Do spamowania jest osobna zakładka, a ja spam czytam. Zachowujmy porządek na swoich blogach!