wtorek, 30 września 2014

PODSUMOWANIE WRZEŚNIA 2014

Pozwólcie Kylie ponarzekać. A jest na co. Na to, że tak rzadko piszę, że nie mam czasu, bo wszystko zżera Kochana Szkoła i że w Kochanej Szkole nie wszystko jest tak, jak bym chciała (a dokładnie: nic). Nie wspominając o pechu, który wciąż za mną chodzi i o ogólnym złym samopoczuciu, godnym nie złotej, polskiej jesieni, ale tym zgniłym okresie przed spadnięciem śniegu (jeśli w ogóle będzie śnieg). Nie wiem, dlaczego jest mi tak ciężko. Może dlatego, że chce mi się tylko leżeć, czytać, słuchać muzyki, a może z innych powodów, na przykład, że tak mało piszę na moim blogu, albo że nie ma słońca, a jak prawią mądrzy psychologowie, słońce wypływa dobrze na ludzi.

A każdy wrażliwy książkoholik i pisarz ma skłonności do melancholii, prawda?

Dobra, kończę z narzekaniem, bo jeszcze prześcignę Kłapouchego z Kubusia Puchatka. W nowym miesiącu ślubuję dodać alfabetyczny spis recenzji i mnóstwo nowych tekstów o książkach, żebyście zaglądali tu codziennie. Obiecuję nadrobienie zaległości w Liebster Award. Bądźcie cierpliwi, błagam. Zakurzone Stronice są dla mnie czymś więcej niż tylko blogiem, na którym opowiadam o ulubionych książkach, więc nie zapomnę o tym miejscu, nawet kiedy miesięcznie będę dodawać tylko jedną notkę.

W tym miesiącu dobiliście 1000 wyświetleń, a właściwie 2000 oraz przeszło 500 komentarzy i 90 obserwatorów. Postów jest zaledwie 93, w tym około 84 recenzji. Jestem przerażona, ale pozytywnie. Dziękuję wam wszystkim, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ! Jesteście dla mnie ważni, nawet nie wiecie jak bardzo (od razu zrobiło mi się lepiej).

Co tu jeszcze napisać, naprawdę. W każdym razie pozdrawiam Was cieplutko i zachęcam do takiej samej aktywności w październiku, który, mam taką wielką nadzieję, okaże się miesiącem o wiele lepszym niż ten parszywy wrzesień.

Z pozdrowieniami,
Kylie


PS Z okazji Dnia Chłopca składam najszczersze życzenia moim Czytelnikom! 

8 komentarzy :

 1. Ponarzekać czasami trzeba. Wtedy jest nam tak lżej ;) Powodzenia w październiku i oby był lepszy od września :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy ma czasem gorszy dzień :) Życzę więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio też mi się wydaje, że mam pecha :/ no, ale trudno. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma gorszy okres, gdzie nie wszystko wychodzi. Trzymam kciuki żebyś znalazła więcej czasu i sił :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Narzekanie w graniach rozsądku jest ok :) Masz naprawdę świetny blog, będę wpadać cały czas :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Eee tam. Każdy narzeka i narzekać będzie. [ Aleja Recenzji ]

  OdpowiedzUsuń
 7. To samo przechodziłam rok temu, taka chandra jesienna czasami łapie ludzi. ;)
  Książkoholikom wolno trochę posmęcić :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Narzekanie to nasze ulubione zajęcie :) Ale z tego co widzę, to nie masz co narzekać, bo blog rozwija się naprawdę świetnie :)

  OdpowiedzUsuń

.... Pozostaw po sobie ślad na jednej z Zakurzonych Stronic.Każdy, nawet najmniejszy sprawi, że się uśmiechnę...

***

PS Komentowanie anonimowe jest możliwe tylko w weekendy. Spam, propozycje obserwacji, reklamowanie swojego bloga w inny sposób niż podanie odnośnika pod komentarzem ląduje w koszu. Do spamowania jest osobna zakładka, a ja spam czytam. Zachowujmy porządek na swoich blogach!