środa, 22 października 2014

BLOGERZY POMAGAJĄ DEBIUTANTOM, czyli co zrobić, by powieść pani Aleksandry Zimnik ujrzała światło dzienne

Moi kochani Czytelnicy!

Dzisiaj nie będzie monotematycznie, bo recenzji, kolejnego objawienia mojej wredności, nie będzie, ale za to garść informacji o debiutującej Autorce fantasy i jej powieści (która, szczerze mówiąc, ma ciekawy tytuł). Właśnie udało jej się napisać debiutancką powieść, co było – na pewno dla niej – spełnieniem marzeń. Jednak teraz, z ludzkich powodów, bardzo chciałaby swoją książkę wydać i wypromować, szczególnie że to projekt tzw. crowdfundingu. Myślę, że sama inicjatywa jest bardzo dobra, tylko wszystko zależy, niestety od ludzi, którzy, w większości, nie interesują się książkami. Hm, hm. Ale my, blogerzy jesteśmy inni, prawda? Dlatego proszę, gdybyście wpłacili na ten projekt chociaż symboliczną złotówkę. Tak czy siak, poniżej przedstawiam materiały nadesłane mi przez Autorkę i po raz pierwszy polecam Wam coś bez przeczytania. Czytajcie, czytajcie.Debiutująca Autorka – Aleksandra Zimnik – zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce „Sudaz – twoje oczy mówią wszystko”. Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych, cenionych na rynku wydawnictw, jednak, by powieść została opublikowana, debiutantka musi zebrać środki na współfinansowanie. Jeśli macie ochotę zapoznać się z dążeniami Autorki do wydania debiutanckiej książki, zapraszam Was na stronę:

Ideą portalu Polak Potrafi, jest crowdfunding, czyli „wszystko lub nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca otrzyma wparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zdeklarowanego pułapu, pieniądze zostaną zwrócone na konto każdego wspierającego.

Zachęcam Was do wzięcia udziału w projekcie, do przekazywania informacji dalej, do wsparcia inicjatywy choćby symbolicznej złotówki.
Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Kobieta o wielu zainteresowaniach, wielu pasjach, która była m.in. przedsiębiorcą, stażystką w TVP Katowice, copywriterem, specjalistką ds. marketingu i mediów społecznościowych. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych jak Szlachetka Paczka stowarzyszenia Wiosna. Zaczytana w fantastyce, thrillerach i kryminałach. Zakochana w Islandii. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów. 


Brzmi bardzo ciekawie, prawda? Fantasy, quest i zaraza. No, no! Czekam z niecierpliwością na
wersję książkową!
źródło: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz

Fanpage projektu:

Wydarzenie na Facebooku:

O projekcie można poczytać m.in.:

Patroni medialni:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

.... Pozostaw po sobie ślad na jednej z Zakurzonych Stronic.Każdy, nawet najmniejszy sprawi, że się uśmiechnę...

***

PS Komentowanie anonimowe jest możliwe tylko w weekendy. Spam, propozycje obserwacji, reklamowanie swojego bloga w inny sposób niż podanie odnośnika pod komentarzem ląduje w koszu. Do spamowania jest osobna zakładka, a ja spam czytam. Zachowujmy porządek na swoich blogach!